Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Aklınızda Bir Proje mi Var?
Bize Haber Verin!

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Periscope, Google reklam ürünleri başta olmak üzere tüm dijital reklam alanlarında yaklaşık 5 senedir başta gelen çözüm ortağımız. Çok detaylı ve anlık çalışmalarımız olması nedeniyle ulaşılabilirlik ve hızlı reaksiyon almak bizim için oldukça önemli. Periscope öncelikle bu hassasiyetlerimiz doğrultusunda birlikte çalışmaktan keyif aldığımız bir şirket. Periscope bir reklam ajansı olmanın ötesinde sanki kendi departmanımızın uzantısı oldu. Bu dijital reklamcılıkta büyük bir lüks.

Kahraman İnsan

Kahraman İnsan

Integral Forex / Reklam Direktörü

Periscope ile yıllara dayanan işbirliğimiz süresince Dijital Medya Planlama’dan; sosyal medya ve performans reklamcılığına farklı alanlarda çalıştık. Hedeflenen iş çıktısına odaklanıp; kreatif çözümlerle geldikleri ve bunu yaparken her zaman bütçe verimliliğini ön planda tuttukları için tüm ekibe teşekkür ederim.

Barış Akkiriş

Barış Akkiriş

Misli.com / Genel Müdür Yardımcısı

Öyle bir ajans düşünün ki mesleğini seven, işine özünü katan, amacı her zaman iyi ve başarılı işler yapmak olan insanlar bir arada. Her aşamada bilgilendiren, her zaman rahatlıkla ulaştığımız, tüm kapris ve sorunlarımıza titizlikle çözüm üreten özverili ve güleryüzlü ekipleriyle hem çok başarılı kampanyalar gerçekleştirdik hem de çok keyifle çalıştık. Biz Kendi Ajansı olarak Periscope ile çalışmaktan çok mutluyuz. Bundan sonra da  çok güzel ve başarılı projelere imza atmaya devam edeceğiz.

Melis Yarıcı

Melis Yarıcı

Kendi Ajansı / GM

Her zaman günceli takip eden bakış açınız ve profesyonel çalışmalarınız  ile bize  güvenilir, etik, sağduyulu ve nazik bir iş ortağı oldunuz. Sizler ile ekip olarak çalışmayı seviyor ve önemsiyoruz. Birlikte çok daha güzel işlere imza atacağımıza inancımız tam…

Özlem Angay

Özlem Angay

Egemen Group / Yönetim Kurulu Başkanı