Hedef Doğru Algı Oluşturmak

Yoğun iletişim kaygısının yaşandığı günümüzde, müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi amaç edinerek, iletişim deneyimlerimizi kullandığımız stratejilerimizle markaya “doğru algı” oluşturmayı hedefliyoruz.

Amaç Uzun Soluklu Projeler

Çözüm üretmek için gereken ilk adımın dinlemek ve sorunu anlamak olduğunu biliyoruz. İyi sonuçlar sunmak amacıyla daha etkili yollar üretmek için çalışıyoruz. Müşterilerimize sağlam temelleri olan stratejilerimizi sunuyoruz. Vermiş olduğunuz yetkiyle, tüm dijital imkanlar dahilinde sorunu çözüyor ve durumu açıklıyoruz. Bu bağlamda temel amacımız, müşterilerimizle uzun işbirliği içinde olmaktır.

Periscope ülkemizdeki "Premium Google Partner" ajanslarından biridir.

Periscope, hızla gelişen dijital dünyanın nabzını tutan, büyük ya da küçük bütçeleri etkili yatırımlara dönüştürmeye çalışan bir dijital ajansdır.

2010 yılında Gökhan Selamet tarafından kurulan Perisope, medya ajanslarıyla birlikte 170 farklı markaya dijital hizmet vermiştir.

Ne Yapıyoruz?

Çözüm üretmek için gereken ilk adımın dinlemek ve sorunu anlamak olduğunu biliyoruz.

Ekibimiz

Covid süreci nedeniyle evlerinden çalışma şartlarında görevlerini kusursuz olarak yerine getirmeye çalışan genç arkadaşlarımız 7/24 müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor.

Batuhan Esat

Director

Ebru Köksoy

Digital Marketing Director

Özge Güneysu

Performance Marketing Executive

Begüm Aksoy

Performance Marketing Specialist

Tuğçe Özkan

Social Media Graphic Design Director

Mehmet Yıldız

Art Director

Şeyma Demir

Social Media Specialist

Ahmet Cebeci

Head of Finance
0 +
Gün Çalışma
0 +
Müşteri
0 +
Firma
0
Farklı Ülke
0 +
Kampanya

Nasıl Yapıyoruz

Çalışma alanlarımız; Medya stratejisi, dijital reklamcılık, sosyal medya reklamcılığı, B2B hizmetler ve reklamcılığı, tüketici interneti, video oyunları, oyun içi reklamcılık ve sosyal medya yönetimi ile performans reklamcılığı, danışmanlık ve pek çok reklam disiplini konusunu kapsıyor.

• Satış, büyüme, ürün ve hizmet satışı ve reklam strateji gibi temel stratejik konular üzerinde çalışıyoruz.

• Reklam satışları, satış verimliliği, müşteri döngüsü yönetimi ve medya alanında dikkate değer etki yaratmaya yardımcı oluyoruz.

• Görsel tasarım ve üretim gibi alanlarda da operasyonel iyileştirmelere ayrıca destek veriyor ve yapıyoruz.